Często zadawane pytania

Często zadawane pytania

Czy mogę po prostu zadzwonić, jeśli mam jakieś pytania?
Tak, możesz do nas zadzwonić w sprawach związanych z obsługą zakupów. Numer telefonu:
+ 48 32 508 00 00, +48 32 508 00 02
Tak, ofertę otrzymasz bezpłatnie i niezobowiązująco. Nie jesteśmy domem aukcyjnym ani pośrednikiem, dlatego nie doliczamy dodatkowych kosztów. Więc, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż samochodu, nie zostaną naliczone żadne dodatkowe koszty.
Cena, którą proponujemy jest określana przez eksperta na podstawie podanych przez Ciebie informacji. Otrzymasz od nas umowę kupna ważną przez 7 dni.

Jeżeli auto jest zgodne z przedstawionym opisem, otrzymasz płatność po oględzinach Twojego samochodu.
Za samochód płacimy przelewem bankowym bezpośrednio na Twoje konto po odbiorze samochodu i sfinalizowaniu umowy.
Tak. Uzupełnij dane właściciela, aby znalazły się w umowie. Sprzedając musisz być upoważniony notarialnie przez właściciela.
Tak, pod warunkiem, że jest to samochód zarejestrowany w Polsce. W przypadku wystąpienia szczególnych okoliczności takich jak zgłoszone uszkodzenia, wady techniczne, nielogiczny przebieg, brak aktualnego przeglądu technicznego itp. może to mieć wpływ na cenę zawartą w ofercie odkupu (patrz również Ustalanie ceny).
Tak, kupimy po wcześniejszej weryfikacji serwisu. Upewnij się jednak, że wszystkie te informacje zostały precyzyjnie przedstawione podczas procesu sprzedaży.

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie. Bierzemy to pod uwagę.
Masz 7 dni na zaakceptowanie oferty. Po akceptacji oferty przekazanie samochodu musi nastąpić w ciągu 3 dni. W przypadku późniejszego terminu przekazania, oferta (cena) może zostać skorygowana.
     Rozumiemy, że dokładnie opisałeś swój samochód. Coś przeoczyłeś? Nie martw się. Rozumiemy, że nie jesteś specjalistą. Wycenimy dokładnie Twój samochód przed odkupem.

Wspólnie sprawdzimy, czy samochód jest zgodny z opisem i czy nie ma dodatkowych defektów wpływających na cenę.

W wyjątkowym przypadku, gdy samochód rzeczywiście nie będzie odpowiadał opisowi, na podstawie którego została złożona oferta, będziemy musieli wycofać ofertę i nie podpisywać umowy kupna.
Wyceniamy twój samochód w oparciu o aktualne zapotrzebowanie na tego typu pojazd oraz uwzględniając wkład serwisowy oraz gwarancję jaką musimy zaoferować.

Może się zdarzyć, że cena wywoławcza porównywalnego samochodu jest wyższa niż nasza oferta. Prawdą jest jednak to, że cena wywoławcza jest ceną wywoławczą, a nie ceną transakcyjną (w końcu samochód nie został jeszcze sprzedany). Nasza oferta natomiast jest ostateczna i gwarantowana. Ponadto oszczędzamy Twój czas i energię na spotkania z potencjalnymi kupującymi, weryfikację stanu na stacjach serwisowych itp. Twój czas kosztuje – my bierzemy to na siebie
Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż samochodu to poważna decyzja. Po takiej decyzji chcesz wyjechać z dobrym samopoczuciem. My też tego chcemy.

W naszej organizacji kupujemy tysiące samochodów rocznie i chcielibyśmy, abyś został ambasadorem naszych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i metodzie pracy możemy optymalnie zorganizować proces odkupu, odbioru, przekazania i zapłaty za Twój samochód.

Oferujemy najlepszą cenę pracując bez pośredników. Każdy samochód jest ostatecznie kupowany przez nowego właściciela, takiego jak Ty. Sprzedaż Klientowi wymaga czasu.

Nasza koncepcja jest wyjątkowa, ponieważ nasi dealerzy kupują bezpośrednio od Ciebie. W naszej grupie mamy ponad 300 dealerów samochodowych, którzy sprzedają samochody wszystkich marek. Działają w 13 krajach. Zawsze jest kilku dealerów zainteresowanych Twoim samochodem, a to oznacza dla Ciebie najlepszą cenę.

A więc, bez pośredników, bez dodatkowych kosztów, bez negocjacji. Cały proces zakupu jest prosty i przejrzysty.
Mamy oświadczenie o ochronie prywatności, w którym wszystko jest wyjaśnione. Krótko mówiąc, oznacza to, że Twoje dane osobowe nie są udostępniane naszym oferentom / dealerom i wykorzystujemy Twoje dane wyłącznie do naszej usługi zakupów.